Vítejte u Malíčků

Říká se, že kdo si hraje, nezlobí. Já si hraju od rána do večera už dlouhá léta, tak bych měla být asi tou nejhodnější velkou holkou pod sluncem . Pojďte si hrát se mnou a se svými dětmi.

Nějak si s námi poslední dobou život hraje, covid a proticovidová opatření kam se člověk podívá a nyní už i v mateřské škole nastává čas distančního vyučování. Z mého pohledu tráví děti až moc času u počítačů, tabletů, telefonů a televizí, ale doba se zastavit nedá. Základní školy dostaly prostředky na vybavení, učitelé již léta pracují s počítači a podobnými zařízeními, my ve školkách jsme opět na okraji zájmu. To nemluvím o věkovém složení a dovednostech učitelek. Nic to ale nemění na tom, že stále tvořím a vymýšlím a je zase čas začít vkládat příspěvky. JDEME NA TO!

 

Tučňáci na lovu

 

 

S novým rokem nám napadl sníh, věc v našich končinách začínající se vyskytovat velmi málo a já si začala hrát s  vlnou a tvořit teplou zimu.

 

.

Vytvořila jsem návody na vlněné domečkyDomeček z vlny , na vlněné stromečky Stromeček z vlny a ze všeho udělala zimní krajinu Zimní krajina

 

Kontaktujte nás

Novinky

Zase jsem zpátky

10.03.2021 18:44
S distanční výukou se opět dostávám do svého normálu, zase tvořím, točím,  fotím a proč se o...

Vlněné období

26.01.2019 19:07
K zimnímu období patří teplo, zahřátí a to nám vlna a vlněné věci hojně přináší. Trochu jsem si s...

Plasty

04.11.2017 11:58
Přes léto nějak nebyl čas, dovolená, cestování, výlety ... spousta nádherných zážitků, ale také...

Loučení s létem

15.09.2016 21:27
Začal nám nový školní rok a my se loučíme s létem, které se nám díky teplému počasí protáhlo skoro...

Letní ovoce

12.07.2016 10:21
K létu patří ovoce, je čas sklizně spousty druhů. Po jahodovém tvoření jsem připravila něco málo z...

Jahodové šílenství :-)

17.06.2016 17:37
Mám teď nějakou tvořivou, nápady sypu z rukávu, tvoření jde lehce a snadno. Připravila jsem spoustu...

Škola v přírodě

12.06.2016 12:52
Rok se s rokem sešel a opět nastal šas školy v přírodě. Loňští zlobiči odešli do školy  a já s...

Rozkvetlé jaro

28.04.2016 19:59
Jaro se s třídá se zimou, nemohou se dohodnout, ale v přírodě se to už všechno probudilo, raší to,...

Hmyzí domeček

19.04.2016 19:24
Na internetu jsem viděla výrobu hmyzího domečku a poprosila přítele, zda-li by pro mě a děti ve...

Jarní hrátky

11.03.2016 20:34
Blíží se velikonoce, s dětmi tvoříme, hrajeme si hry a čekáme, že už se konečně oteplí. Jarní...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>