Informace o nás

        Ač si myslí, že jsem stále ještě mladá holka, tak již dlouhí léta pracuji v mateřské škole. Miluji tuhle práci a nevyměnila bych ji za jinou.

         Od svého ranného mládí jsem se vždycky věnovala nějakým ručním pracím, navštěvovala jsem nejrůznější kroužky. Naučila jsem se plést, vyšívat, háčkovat, drhat, později i paličkovat (už moc nedělám, nemám na to čas).

        Za mého mládí nebylo tolik materiálů a všelijakých pomůcek, člověk si musel vystačit s málem a to miluji i dnes. Z NIČEHO vytvořit NĚCO.

        Vlastním už jedny webové stránky, které jsou věnovány hlavně pletení z papíru, ale některé mé výtvory tolik nezapadají do koncepce těchto stránek. Proto jsem se rozhodla vytvořit další. Asi nebudu normální, ale já s tím umím žít a mé okolí si už dávno zvyklo. Spíše by jim připadalo divné, že jen tak sedím a nic nedělám.

 

         

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.